Hotline
+905538463737

Elektrik Elektronik Sistemleri

Komple Hat Çözümleri

Konusunda uzman mühendis ve tekniker kadromuz ile profesyonel, yenilikçi ve yüksek teknolojiye sahip elektro mekanik çözümler üretiyoruz. Sahip olduğumuz ar-ge birimimiz, tasarım ve mühendislik bilgi birikimimizi talep odaklı projelere uygun proje çözümleri geliştiriyor, üretiyor ve devreye alıyoruz. Teknolojiyi yarınları inşa etmek ve geleceği planlamak için kullanıyoruz.

Mühendislik Çözümleri

Çözüm ortaklarımızın talep ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlıyor ve proje çözümleri geliştiriyoruz. İleri teknolojiyi yarının yaşamı değiştiren ürünlerini geliştirmenizde kullanıyoruz. 3D tasarımla oluşturulduğumuz çözümleri; ölçme, kontrol, doğrulama, mühendislik analizleri ve simülasyonlar ile destekleyerek geliştiriyoruz..

Endüstriyel Otomasyon Çözümleri

Proses kontrol, veri toplama, endüstriyel tesis otomasyonu, robotik ve mekanik sistemler üzerine uzmanlaşmış ve profesyonel kadromuz ile birlikte otomasyon çözümleri sunuyor; endüstriyel otomasyon sistemleri ile bilişim teknolojilerini sizler için bir araya getiriyoruz. Özel proses ve üretim hatlarını projelendirip devreye alıyor ve sizlerin kullanımına sunuyoruz.