Hotline
+905538463737

HAKKIMIZDA

1997’den beri ‘Zen Güvenlik’ adıyla kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri üretmekte, Alarm Sistemleri, Kamera Sistemleri, Yangın Sistemleri, Akıllı Ev Sistemleri, Barkod Sistemleri, Personel Takip Sistemleri, Hızlı Geçiş Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Parmak Okuma Sistemleri, Yüz Okuma Sistemleri, Otopark Bariyer Sistemleri ve Elektrik Elektronik Sistemler alanlarında hizmet vermektedir. Zen Güvenlik binlerce kullanıcıya sorunsuz hizmet verebilecek teknik altyapı potansiyeline sahiptir. Zen Güvenlik olarak, elektronik güvenlik hizmeti ve danışmanlığı çerçevesinde, uzman mühendislerimiz tarafından, proje özelinde geliştirilen uygun (teknik-mali) çözümlerimiz ile birlikte 360 derece danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Elektronik güvenlik konusunda özellikle “malzeme kalitesinin yüksek olmasına” önem göstermenin yanı sıra, satış öncesi ve sonrasında verdiğimiz teknik destek çalışmalarımız ile de sektörde örnek teşkil etmenin sorumluluğunu taşıyor, daha iyiye ulaşmak adına ilk günkü motivasyonumuz ile yolumuza hızlı bir şekilde devam ediyoruz.

Vizyonumuz
Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı güvenlik sistemleri şirketi olmak, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin ilk tercihi olarak sürekliliği sağlamak, ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Misyonumuz
Faaliyette bulunduğumuz güvenlik ve alarm sistemleri sektöründe; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak bayilerimiz, kurumsal müşterilerimiz ve bireysel müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak.